Erdoğan’dan bayram mesajı: Dargınlar küskünler varsa bir olmalıyız, beraber olmalıyız, bu dargınlığı küskünlüğü atmalıyız

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını Muğla’nın Marmaris ilçesi Karacasöğüt Mahallesi’ndeki Okluk Millet Camisi’nde kıldı. Bayram namazının ardından camideki vatandaşlara hitap eden Erdoğan, “Dargınlar küskünler varsa bir olmalıyız, beraber olmalıyız, bu dargınlığı küskünlüğü atmalıyız.” mesajını verdi. 

Bayram namazının ardından camideki vatandaşlara hitap eden Erdoğan, “Nasıl bizim için Ayasofya Cami Şerifi’nin kutlu açılışı müyesser olduysa, Haremi Şerif’in de açılışını bu millete nasip eylesin. Değerli kardeşlerim Kurban Bayramı’nın bildiğimiz gibi hakikati Hazreti İbrahim Aleyhisselam ile Hazreti İsmail Aleyhisselam’ın arasındaki münasebet neyse inşallah bizler arasında da münasebet aynı şekilde tecelli eder. Birbirimizi sevmeliyiz. Bir beraber olarak bu millet yoluna devam etmeli.” diye konuştu.

Akrabalar arasındaki muhabbetin devam ettirilmesi gerektiğine dikkati çeken Erdoğan, bayramlarda anne baba ve büyüklerin ziyaret edilmesinin önemine işaret ederek, şunları söyledi:


TIKLAYIN – Özgür Özel’den “İade-i ziyaretimizi hazmedemedi” diyen Erdoğan’a yanıt: Herhalde onu yine ittifak ortağına söylüyor, bizim üzerimizden iletişim kuruyorlar

TIKLAYIN – Erdoğan’dan Özgür Özel açıklaması: Görüşme sonrası tavrı bizi üzdü, iade-i ziyaretimizi hazmedemedi

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir